Jaroslav Rattay - Drakova věštírna výklad karet
         

        Výklad karet
        Jaroslav Rattay
     +420 608 977 858   jarda.rattay@seznam.cz
 

Anketa věštírny - jak často si necháte vykládat karty?
Ještě nikdy - 48.1%
Jednou - 3.7%
Podle potřeby - 29.6%
Jednou za rok - 3.7%
Několikrát do roka - 7.4%
Každý měsíc - 0%
Častěji - 7.4%

Vychází výklad karet?

Velice často kladenou otázkou je, zda výklady karet vycházejí a na kolik procent. Většinou odpovídám "Vychází, proto to dělám, a proto se ke mě lidé vrací!" Nicméně je to složitější. Lidé se smí dozvědět jen to, co mají, více by jim mohlo ublížit. Navíc někteří obcházejí kartářky tak často, že se v nich odráží zmatek ze všech těch výkladů a karty jim již nechtějí nic sdělit.

Dalším faktorem bývá ona potřeba výkladu. Lidem, kteří mají nějaký problém, se plní téměř vše, a těm, co jen tak přijdou z nudy, se nemusí splnit nic. Navíc je častým nešvarem kladení otázek, na které vlastně nechceme znát odpověď, případně se ptáme oklikou na něco jiného. Také není vhodné brát sebou kamarádku či kamaráda, před kterým se potom stydíme přiznat pravdu, nebo se zeptat přímo na problém, který tajíme.

Závěr je tedy takový, čím větší potřeba a čím větší otevřenost k výkladu i kartám, tím přesnější odpovědi i pravděpodobnost splnění věštby. Nakonec je mnohdy naopak člověk rád za nesplnění výkladu, třeba pokud se díky kartám vyhne potížím či nějakému problémuWink

Osobně beru výklad karet jako nahlédnutí do různých možností dalšího konání a rozbor možných situací z nich plynoucích.

{#wizard}

Submit to Facebook
Jste zde: Drakova věštírna Před výkladem Vychází výklad karet?