Jaroslav Rattay - Drakova věštírna výklad karet
         

        Výklad karet
        Jaroslav Rattay
     +420 608 977 858   jarda.rattay@seznam.cz
 

Anketa věštírny - jak často si necháte vykládat karty?
Ještě nikdy - 48.1%
Jednou - 3.7%
Podle potřeby - 29.6%
Jednou za rok - 3.7%
Několikrát do roka - 7.4%
Každý měsíc - 0%
Častěji - 7.4%

Jak začít?

Výklad karet - LenormandMáme koupené karty a co nyní? Najdeme si klidné místo a navodíme pohodovou atmosféru. Čajík, kafíčko, klidně i sklenička vínka, nějaká klidná hudba, vonná tyčinka, přiměřené světlo, prostě cokoli nás napadne k vytvoření pohody. Rozbalíme karty a všechny si pomalinku a klidně prohlédneme. Nejdříve se zaměříme na hlavní obrázek a sdělení, které nám dává.. později si začneme všímat maličkostí, které rozvíjí význam karty. Při prohlížení si také všímáme našich pocitů z dané karty, časem budeme cítit kartu podvědomě. Takže první i poslední věcí, která nás naučí rozumět řeči karet, je prosté prohlížení karet a jejich přímý kontakt v našich rukou.

Další věcí budou, stručně řečeno, načtené významy. Číst nemusíme vše, ale nahlédnout do knihy o kartách se hodí. V knihách nebo zde se dočtete o dalších možných významech danných karet, což vás jistě obohatí.

A nyní k výkladům, o které nám jde jistě především. Pro  začátek můžete zkoušet snadný výklad na jednu kartu. Položíte jasnou otázku a vyložíte, pak popřemýšlejte, co vám karta říká. Je dobré si ji zapsat a po čase zhodnotit, co se událo a jak vám to karta naznačila. Nejlépe se to učí při výkladu denní karty. Večer či ráno si vytáhnem jednu kartu, která symbolizuje následující den a již večer můžeme hodnotit, o čem karta byla. Později můžete přejít na další a již složitější vykládací vzorce, které zde popíšu nebo které naleznete v knihách, případně si je sami utvoříte dle vašich představ a potřeb.

Malé shrnutí:

  • zakoupíme nám příjemné karty, nejlépe v sadě s knihou
  • karty co nejčastěji prohlížíme a uvědomujeme si pocity, které z nich máme
  • pročteme si knihu k dané karetní sadě, případně další možné zdroje informací
  • začneme snadným výkladem na jednu kartu
  • přidáme dle vlastních schopností další složitější výklady

Vše zde psané je jen malé doporučení, o které mě požádalo pár přátel.

Submit to Facebook
Jste zde: Drakova věštírna Karty Lenormand Jak začít?