Jaroslav Rattay - Drakova věštírna výklad karet
         

        Výklad karet
        Jaroslav Rattay
     +420 608 977 858   jarda.rattay@seznam.cz
 

Anketa věštírny - jak často si necháte vykládat karty?
Ještě nikdy - 48.1%
Jednou - 3.7%
Podle potřeby - 29.6%
Jednou za rok - 3.7%
Několikrát do roka - 7.4%
Každý měsíc - 0%
Častěji - 7.4%

Příběhy

Bezvýznamné maličkosti

Často slýchám z úst přátel, zda to či ono "má význam". Lidé často dělají věci jen pro pobavení a nijak nad jejich významem nepřemýšlejí, zato pochybnost o významu té či oné pracovní činnosti je běžná. Přijde nám nevýznamné provádět titěrnosti, jichž si přece nikdo nevšimne. Nač stavět hrad z písku, když ho první vlna... však to jistě znáte. Je spousta zbytečností a věcí na první pohled bezvýznamných.

Při výkladu karet narážím na další a další otázky začínající slůvky "a má to význam???". Inu, co na to říct jiného, než rázné "Ano, má to význam!". Každá zkušenost, i ta zlá má svůj význam. Krachy stejně jako úspěchy nás posouvají dál, jsou důvodem změny. Je však jasné, že změnu přináší uvědomění. Jde o to, vyhnout se příště chybám či naopak využít to dobré.

Nyní slyším kamaráda, jak se ptá "Jaký význam tedy má výklad karet?" a je to dobrá otázka. Výklad karet či jakýkoliv jiný způsob věštění nám ukazuje možnosti, varuje nás, napomáhá rozhodování. Může ukázat nečekané strasti i radosti, každopádně ulehčí zvládnutí lekcí, které se musí prožít. Je to tedy stejné jako se vším. Pro jednoho jde o významnou pomoc, pro druhého se jedná o naprostou zbytečnost. Pro mě je každá zkušenost cenná. Vážím si i věcí které bych již prožít nechtěl, ale s odstupem času vidím, že bez nich bych nebyl tam, kde jsem. On vlastně konec je jen uvolnění místa pro nový začátek.

Není tedy bezvýznamných věcí, je jen na Nás, zda nás potěší drobné radosti, nebo je přehlédneme. Pokud se člověk trošku zadumá, může zjistit, že ŠTĚSTÍ je v podstatě řetězec zdánlivých maličkostí, které tu či onu záležitost převáží v náš prospěch... hmmm a "Co že je to SMŮLA?"

{#wizard}

Submit to Facebook
Jste zde: Drakova věštírna Příběhy Bezvýznamné maličkosti